Open Atrium Base Theme (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Open
lt: Atvira

en: Add
lt: Pridėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Footer
lt: Poraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: active
lt: aktyvus

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Permission
lt: Leidimai

en: Show descriptions
lt: Rodyti aprašymus

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Expand layout to include descriptions.
lt: Išplėsti išdėstymą įterpient aprašymus.

en: Hide descriptions
lt: Slėpti aprašymus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lt: Suspausti išdėstymą paslepiant aprašymus.

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: done
lt: atlikta

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis

[ctx: date_nav]
en: Previous
lt: Ankstesnis
