Open Atrium Base Theme (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Filter
mr: गाळणी

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Navigation
mr: आवागमन

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Search form
mr: शोध
