Open Atrium Base Theme (7.x-2.1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Show descriptions
or: ବର୍ଣ୍ଣନାଗୁଡିକୁ ଦର୍ଶାଅ

en: Hide descriptions
or: ବର୍ଣ୍ଣନାଗୁଡିକୁ ଲୁକ୍କାୟିତ କର
