Open Atrium Base Theme (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Add
da: Tilføj

en: Footer
da: Sidefod

en: active
da: aktiv

en: Text color
da: Tekstfarve

en: ‹ previous
da: « forrige

en: next ›
da: næste »

en: Link color
da: Linkfarve

en: Permission
da: Tilladelse

en: Show descriptions
da: Vis beskrivelser

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Expand layout to include descriptions.
da: Skift til visning med beskrivelser.

en: Hide descriptions
da: Skjul beskrivelser

en: Compress layout by hiding descriptions.
da: Skift til visning uden beskrivelser.
