Open Atrium Base Theme (7.x-2.2) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Help
ml: സഹായം

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Menu
ml: മെനു

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
