Open Atrium Base Theme (7.x-2.2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Add
mn: Нэмэх

en: Menu
mn: Цэс

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
