Open Atrium Base Theme (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
