Open Atrium Base Theme (7.x-2.3) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Menu
my: မီနူး

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: done
my: ပြီးပါပြီ

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Add new content
my: အကြောင်းအရာသစ်ထည့်ရန်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: Title and slogan
my: အမည်နှင့် ဆောင်ပုဒ်
