Open Atrium Base Theme (7.x-2.3) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Menu
ne: मेनु

en: Footer
ne: फुटर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: active
ne: सक्रिय

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Permission
ne: अनुमति

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Hide descriptions
ne: विवरण लुकाउनुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: done
ne: गरियो

en: Add new content
ne: नयाँ विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Ice
ne: बरफ
