Open Atrium Base Theme (7.x-2.3) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: active
sq: aktiv

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Permission
sq: Të drejta

en: Show descriptions
sq: Shfaq përshkrimet

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Expand layout to include descriptions.
sq: Shpalos layout për të shfaqur përshkrimet.

en: Hide descriptions
sq: Fshih përshkrimet

en: Compress layout by hiding descriptions.
sq: Kompreso layout duke fshehur përshkrimet.

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Add new content
sq: Krijo përmbajtje të re

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
