Open Atrium Base Theme (7.x-2.4) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Open
et: Avatud

en: Add
et: Lisa

en: Menu
et: Menüü

en: Footer
et: Jalus

en: Filter
et: Filtreeri

en: active
et: aktiivne

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Navigation
et: Menüü

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Permission
et: Õigus

en: Show descriptions
et: Näita kirjeldusi

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Expand layout to include descriptions.
et: Laienda kuva, et näidata ka kirjeldusi.

en: Hide descriptions
et: Peida kirjeldused

en: Compress layout by hiding descriptions.
et: Suru kujundus kokku peites kirjeldused.

en: Error message
et: Veateade

en: done
et: valmis

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Add new content
et: Uue sisu lisamine

en: Pause
et: Peata

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Status message
et: Olekuteade

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Plum
et: Ploomililla

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

[ctx: date_nav]
en: Next
et: Järgmine
