Open Atrium Base Theme (7.x-2.4) - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Search
fy: Sykje

en: active
fy: aktyf

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Error message
fy: Flatermelding

en: done
fy: Klear

en: Warning message
fy: Warskôgingsmelding

en: Add new content
fy: Nije ynhâld tafoegje

en: Status message
fy: Tastânmelding
