Open Atrium Base Theme (7.x-2.4) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Help
ht: Èd

en: Footer
ht: Pye paj

en: Filter
ht: Filtre

en: active
ht: aktive

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: done
ht: fini

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
