Open Atrium Base Theme (7.x-2.4) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Open
oc: Dobèrt

en: Add
oc: Apondre

en: Menu
oc: Menú

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: active
oc: actiu(s)

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Navigation
oc: Navigacion

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Permission
oc: Dreit

en: Show descriptions
oc: Afichar las descripcions

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Expand layout to include descriptions.
oc: Produtz una mesa en pagina mens compacta qu'inclutz de descripcions.

en: Hide descriptions
oc: Amagar las descripcions

en: Compress layout by hiding descriptions.
oc: Produtz una mesa en pagina mai compacta en amagant las descripcions.

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: done
oc: fet

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Add new content
oc: Apondre de contengut novèl

en: @current of @max
oc: @current sus @max

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Main background
oc: Rèireplan principal

en: Sidebar background
oc: Rèireplan de la barra lateral

en: Sidebar borders
oc: Bordaduras de la barra laterala

en: Footer background
oc: Rèireplan del pè de pagina

en: Plum
oc: Pruna

en: Header background
oc: Rèireplan de l'entèsta

en: Title and slogan
oc: Títol e eslogan

en: Firehouse
oc: Parc de bombers

en: Ice
oc: Gel

[ctx: date_nav]
en: Next
oc: Suiv.
