Open Atrium Base Theme (7.x-2.5) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: active
am: ገባሪ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Permission
am: ፈቃድ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Hide descriptions
am: ማብራሪያዎችን ደብቅ

en: Compress layout by hiding descriptions.
am: ማብራሪያዎችን በመደበቅ አቀማመጡን አምቅ።

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
