Open Atrium Base Theme (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: active
gu: સક્રિય

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Hide descriptions
gu: વર્ણનો છુપાવો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: done
gu: પૂર્ણ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો

en: Ice
gu: બરફ
