Open Atrium Base Theme (7.x-2.5) - en to km translation catalogue (39 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Open
km: បើក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Filter
km: តម្រង

en: active
km: សកម្ម

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Show descriptions
km: បង្ហាញ​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Expand layout to include descriptions.
km: ពង្រីក​ប្លង់​ដែល​ត្រូវ​រួម​បញ្ចូលសេចក្តី​ពិពណ៌នា ។

en: Hide descriptions
km: លាក់​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Compress layout by hiding descriptions.
km: បង្ហាប់​ប្លង់​ដោយ​លាក់​សេ​ចក្តី​ពិពណ៌នា ។

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: done
km: ធ្វើ​រួច

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Add new content
km: បន្ថែម​មាតិកា​ថ្មី

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Sidebar background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Sidebar borders
km: ស៊ុម​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា

en: Title and slogan
km: ចំណងជើង និង​ពាក្យស្លោក

en: Firehouse
km: ផ្ទះ​ភ្លើង

en: Ice
km: ទឹកកក
