Open Atrium Base Theme (7.x-2.5) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Filter
nn: Filtrer

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Navigation
nn: Navigering

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Show descriptions
nn: Vis skildringar

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Hide descriptions
nn: Skjul skildringane

en: Add new content
nn: Legg til nytt innhald

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord
