Open Atrium Base Theme (7.x-2.6) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Open
be: Адкрыць

en: Add
be: Дадаць

en: Menu
be: Меню

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Filter
be: Фільтраваць

en: active
be: актыўны

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Navigation
be: Навігацыя

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Permission
be: Дазвол

en: Show descriptions
be: Паказваць апісанні

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Expand layout to include descriptions.
be: Пабольшыць размеркаванне для улічэння апісання.

en: Hide descriptions
be: Схаваць апісанні

en: Compress layout by hiding descriptions.
be: Скараціць размеркаванне праз хаванне апісанняў.

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: done
be: зроблена

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Add new content
be: Дадаць новае змесціва

en: @current of @max
be: @current з @max

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Slate
be: Спіс

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Sidebar borders
be: Межы сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Plum
be: Слівавы

en: Title and slogan
be: Назва і слоган

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд

[ctx: date_nav]
en: Next
be: Наступны(ая)
    у кантэксце: date_nav
