Open Atrium Base Theme (7.x-2.6) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Add new content
mg: Famoroanana lahatsoratra vaovao

en: Search form
mg: Fikarohana
