Open Atrium Base Theme (7.x-2.7) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Open
lv: Atvērts

en: Add
lv: Pievienot

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Footer
lv: Kājene

en: Filter
lv: Filtrēt

en: active
lv: aktīvs

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Permission
lv: Atļauja

en: Show descriptions
lv: Rādīt aprakstus

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Expand layout to include descriptions.
lv: Izvērst izkārtojumu, lai iekļautu aprakstus.

en: Hide descriptions
lv: Slēpt aprakstus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lv: Saspiest izkārtojumu, paslēpjot aprakstus

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: done
lv: pabeigts

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Add new content
lv: Pievienot jaunu saturu

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Slate
lv: Akmens

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Plum
lv: Plūme

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus

[ctx: date_nav]
en: Next
lv: Nākamais
