Open Atrium Base Theme (7.x-2.8) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Open
eu: Ireki

en: Add
eu: Gehitu

en: Menu
eu: Menua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: active
eu: aktiboa

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Permission
eu: Baimena

en: Show descriptions
eu: Erakutsi deskribapenak

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Hide descriptions
eu: Deskribapenak ezkutatu

en: Compress layout by hiding descriptions.
eu: Konprimatu aurkezpena deskribapenak ezkutatuz.

en: Error message
eu: Errore mezua

en: done
eu: eginda

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Add new content
eu: Eduki berria sortu

en: Pause
eu: Gelditu

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Title and slogan
eu: Izenburua eta slogana
