Open Atrium Base Theme (7.x-2.8) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Open
os: Конд у

en: Add
os: Бафтау
