Open Atrium Base Theme (7.x-2.8) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Open
sk: Otvorené

en: Add
sk: Pridať

en: Footer
sk: Päta

en: active
sk: aktívny

en: Text color
sk: Farba textu

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Show descriptions
sk: Zobraziť popisy

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Expand layout to include descriptions.
sk: Rozšíriť výpis zobrazením popisov.

en: Hide descriptions
sk: Skryť popisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
sk: Skrátiť výpis skrytím popisov.

en: Error message
sk: Chybová správa

en: done
sk: hotovo

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Add new content
sk: Pridať nový obsah

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Play
sk: Prehrať

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

[ctx: date_nav]
en: Next
sk: Ďalšie

[ctx: date_nav]
en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
sk: Drupal je registrovaná ochranná známka spoločnosti Dries Buytaert.

en: Add existing content
sk: Pridať existujúci obsah

en: Step @current of @total
sk: Krok @current / @total

en: Step @step
sk: Krok @step

en: The directory "!directory" was not found.
sk: Adresár "!directory" nebol nájdený.

en: Downloading @kit_name from @kit_url...
sk: Stiahnutie @kit_name zo @kit_url...
