Open Atrium Base Theme (7.x-2.9) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Add
ps: زیاتول

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Filter
ps: چاڼ

en: active
ps: فعال

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Permission
ps: اجازه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Search form
ps: پلټون فورمه

en: Ice
ps: یخی
