Open Atrium Base Theme (7.x-2.9) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ

en: Play
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar background
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar borders
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಅಂಚು
