OA Comment (7.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Comments
ar: التعليقات

en: edit
ar: تحرير

en: reply
ar: رد

en: by
ar: كتبه

en: Reply
ar: رد
