OA Comment (7.x-2.0-rc1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Comments
es: Comentarios

en: edit
es: editar

en: reply
es: responder

en: by
es: por

en: Reply
es: Respuesta

en: Last updated date
es: Fecha de última actualización

en:  new
es:  nuevo
