OA Comment (7.x-2.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: edit
eu: editatu

en: reply
eu: erantzun honi

en: by
eu: nork egina:

en: Reply
eu: Erantzun

en:  new
eu:  berria
