OA Comment (7.x-2.0-rc1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Comments
hr: Komentari

en: edit
hr: uredi

en: reply
hr: odgovori

en: by
hr: od

en: Reply
hr: Odgovor
