OA Comment (7.x-2.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: delete
jv: busak

en: Comments
jv: Komèntar

en: edit
jv: sunting

en: reply
jv: mbalesi

en: Reply
jv: Balesan
