OA Comment (7.x-2.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Comments
nl: Reacties

en: edit
nl: bewerken

en: reply
nl: beantwoorden

en: by
nl: door

en: Reply
nl: Reageren

en: Last updated date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en:  new
nl:  nieuw
