OA Comment (7.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Comments
pl: Komentarze

en: edit
pl: edytuj

en: reply
pl: odpowiedz

en: by
pl: dodany przez

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Last updated date
pl: Ostatnio zaktualizowana data

en: New Comments
pl: Nowe komentarze

en:  new
pl:  nowy
