OA Comment (7.x-2.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: edit
fa: تدوین

en: by
fa: توسط

en: Reply
fa: پاسخ
