OA Comment (7.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Comments
sk: Komentáre

en: edit
sk: upraviť

en: reply
sk: odpovedať

en: by
sk: napísal

en: Reply
sk: Odpovedať

en:  new
sk:  nové
