OA Comment (7.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Comments
uk: Коментарі

en: edit
uk: редагувати

en: reply
uk: відповісти

en: by
uk: за авторством

en: Reply
uk: Відповісти

en: Last updated date
uk: Дата останнього оновлення

en: Expand All
uk: Розгорнути всі

en: Collapse All
uk: Згорнути всі

en:  new
uk:  нові
