OA Comment (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Comments
bs: Komentari

en: edit
bs: izmijeni

en: reply
bs: odgovori

en: by
bs: od

en: Reply
bs: Odgovori
