OA Comment (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: reply
dz: ལན་གསལ།

en: by
dz: གིས།

en: Reply
dz: ལན་གསལ།
