OA Comment (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Comments
et: Kommentaarid

en: edit
et: muuda

en: reply
et: vasta

en: by
et: postitas

en: Reply
et: Vasta

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: Last updated date
et: Viimase uuenduse kuupäev

en:  new
et:  uus
