OA Comment (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: reply
gu: જવાબ આપો

en: Reply
gu: જવાબ
