OA Comment (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: delete
it: elimina

en: Comments
it: Commenti

en: edit
it: modifica

en: reply
it: rispondi

en: by
it: da

en: Reply
it: Rispondi

en: Add comment
it: Aggiungi commento

en:  new
it:  nuovo
