OA Comment (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە
