OA Comment (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: reply
my: ပြန်လည်ဆွေးနွေးရန်

en: Reply
my: ပြန်စာ

en:  new
my:  အသစ်
