OA Comment (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Comments
oc: Comentaris

en: edit
oc: modificar

en: reply
oc: respondre

en: by
oc: per

en: Reply
oc: Respondre

en: Add comment
oc: Apondre un comentari

en: Last updated date
oc: Data de darrièra mesa a jorn

en:  new
oc:  novèl
