OA Comment (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Comments
ro: Comentarii

en: edit
ro: modifică

en: reply
ro: replică

en: by
ro: adăugat de

en: Reply
ro: Replică
