OA Comment (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Comments
sq: Komente

en: edit
sq: ndrysho

en: reply
sq: përgjigju

en: by
sq: nga

en: Reply
sq: Përgjigju
