OA Comment (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: delete
sv: radera

en: Comments
sv: Kommentarer

en: edit
sv: redigera

en: reply
sv: svara

en: by
sv: av

en: Reply
sv: Besvara

en: Add comment
sv: Lägg till kommentar

en:  new
sv:  nytt
