OA Comment (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: reply
ta: பதில்எழுது

en: Reply
ta: மறுமொழி
