OA Comment (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Comments
vi: Bình luận

en: edit
vi: sửa

en: reply
vi: phản hồi

en: by
vi: bởi

en: Reply
vi: Phản hồi

en: Add comment
vi: Thêm bình luận
