OA Comment (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Comments
be: Каментары

en: edit
be: рэдагаваць

en: reply
be: адказаць

en: by
be: аўтар

en: Reply
be: Адказ
